Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret sitenizi n11, hepsiburada, gittigidiyor ve trendyol gibi birçok pazaryeri ile entegre şekilde kullanabilirsiniz. Pazaryeri entegrasyonumuz sayesinde kategorilerinizi kolayca eşleştirebilir, ürünlerinizi, stoklarınızı ve siparişlerinizi tek panel üzerinden hızlıca aktarıp takip edebilirsiniz.

E-ticaret altyapımız dropshipping yapabilmeniz için uygun olarak hazırlanmıştır. Tedarik zinciriniz aracılığı ile ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz.

%100 mobil uyumlu bir eticaret sitesine sahip olursunuz. E-ticaret paketlerimizin tamamında mobil uyumu standart olarak gelmektedir. Mobil veya masaüstü tüm cihazlar için uyumlu, kullanıcı dostu tasarımlar için ekibimiz özenle çalışmalar yürütmektedir.

Seo (arama motoru optimizasyonu) uyumlu bir siteniz olacaktır. Altyapımız seo için sizlere bir çok tavsiyeler sunar, yardımcı olur. Sürekli güncelleme alan altyapımız seo açısından da günümüz trendlerine uygun şekilde güncel tutulmaktadır. Arama motorlarında iyi bir yer edinebilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi altyapımızda sizlere sunuyoruz.

Ekibimiz ile sizlere en kaliteli ve güncel hizmeti sunabilmek için sürekli çalışıyoruz. İhtiyacınız olan her şeye altyapımız sayesinde ulaşırsınız. Sürekli güncellemeler alır, yeni trendlere uygun olarak destekler sunarız. Kaliteli hizmetin yanında büyük bir ekibi de kullanma fırsatı yakalarsınız. Ayrıca ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız!

Evet. Gelişmiş ve kullanımı kolay altyapımız sayesinde hiç zorlanmadan ürün satışına başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen VesaSoft ayrıcalığına katılmak! İhtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizle beraber yanınızdayız!

Hemen Ücretsiz Denemenizi Başlatın!